Kurumsal

Biz Kimiz ?

Düşüm Kız Öğrenci Yurdu Aydın Merkez’de faaliyet gösteren, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı‘na bağlı özel bir yurttur. Kurumumuzun kurucusu Seher Baran Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Fizik Öğretmenliği mezunudur. Eşi Yaşar Alparslan Baran kurumumuzun müdürlüğünü yapmakta olup, Balıkesir Üniversitesi Coğrafya Öğretmenliği mezunudur. Yurdumuz bir aile kuruluşudur. Bu bağlamda 2015 yılından bu yana öğrencilerimizin aile ortamı duygusunu bulabildikleri, temiz, kaliteli, güvenli ve karşılıklı anlayışa dayalı barınma hizmeti vermek için çalışıyoruz. Bina çevresinde rahatsızlık verebilecek hiçbir sanayi kuruluşu ve imalathane benzeri yapılar bulunmamaktadır. Tüm imkanlarını öğrencilerine en iyi hizmeti vermek için kullanan, kaliteli ve prensipli bir öğrenci yurdu olmak en önemli hedefimizdir. Öğrencilerimizin isteklerine birebir karşılık bulabildikleri güler yüzlü personelimiz ve yönetimimizle sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Aydın Kız Öğrenci Yurdu oda
Aydın Kız Öğrenci Yurdu dış
Aydın Kız Öğrenci Yurdu oda

Aydın'ın En Merkezi Konumu

Öğrencilerimizin 10 dk mesafedeki Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüsü‘ne gitmek için, yurdumuzun hemen önündeki duraktan otobüs ya da minibüslere binmesi yeterlidir.

Aydın'ın En Geniş Odaları

Ev rahatlığındaki odalarımızda merkezi kalorifer ve buzdolabı mevcuttur. Ayrıca her bir öğrenci için baza tipi yatak, gardırop ve çalışma masası bulunmaktadır.

Anne Mutfağı

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini binamızın en üst katında bulunan yemekhanemizde, Aydın manzarası eşliğinde hafta içi ve hafta sonu her gün afiyetle yiyebilirsiniz.

Baba Güvenliği

Giriş – çıkış kontrolleri parmak izi ve şifreli sistemle sağlanmaktadır. Deneyimli güvenlik personellerimiz, gece boyunca bina güvenliğinden sorumludur. Ayrıca bina iç ve dış mahallerimiz 7/24 kameralı sistemle korunmaktadır.

Vizyonumuz

Laik, Demokratik, Atatürk İlke ve İnkılaplarını benimseyen, çağdaş bir işletme olmak en büyük hedefimizdir. Bunun yanı sıra kaliteli ve güvenli işletme bilincinden ödün vermeden devamlılığı ve memnuniyeti daimi kılmaktır.

Misyonumuz

Öğrencilerimize sunulan hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Öğrencilerimizin barınma, güvenlik, sağlık ve temel ihtiyaçlar konularındaki gereksinimlerini yenilikçi uygulamalar geliştirerek karşılamaktır.